در چه مکان هایی شومینه گازی را نصب کنیم؟


در چه مکان‌هایی شومینه‌ گازی را نصب کنیم

بعد از جواب دادن به سوال شومینه‌های گازی چیست حال با مکان‌های که می توانیم آن ها را نصب کنیم بپردازیم:

حمام

شومینه بالای وان از کاربردهای این سیستم در حمام است. می‌توان از مدل‌های دو طرفه نیز استفاده کرد که در اتاق مجاور نیز قابل‌استفاده باشد

 اتاق‌خواب

این سیستم نه تنها محیطی عاشقانه و آرام‌بخش فراهم می‌کند بلکه استفاده از ریموت کنترل به شما کمک می‌کند از روی تخت، میزان گرمای اتاق را بدون برخاستن تنظیم کنید.

پاسیو و حیاط

در حیاط، ایوان و حتی پاسیوی منزل خود می‌توانید از شومینه استفاده کنید. در این حالت سرمای شب را به گرمایی لذت‌بخش تبدیل خواهید کرد.

نیازی به استفاده از دودکش در این مدل نیست چون شومینه در فضای باز است و تنها استفاده از مدل‌های بدون دریچه با سنسور اکسیژن کفایت می‌کند.

اتاق نشیمن 

می توانید از مدل‌های باکس توکار در اتاق نشیمن استفاده کنید که از شعله‌های طبیعی و شیشه‌های خورد شده برای انعکاس بهتر نور شعله استفاده می‌کند.

زیرزمین

استفاده از شومینه‌های چوبی در زیرزمین‌ها به دلیل جریان هوای محدود می‌تواند باعث ایجاد دود گردد. بهترین گزینه برای زیرزمین‌ها استفاده از شومینه‌های گازی با تهویه مناسب است که در زیر اتاق‌های طبقه بالا قرار می‌گیرد. 


موردی برای نمایش وجود ندارد.
درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
موردی وجود ندارد.