هیتر برقی


هیتر برقی

همان‌طور که از اسم آن مشخص است این نوع از انواع هیتر ها باانرژی برق‌کار کرده و حرارت موردنیاز را برای محیط به وجود می‌آورند. هیتر برقی انرژی الکتریکی را دریافت کرده و آن را به انرژی حرارتی تبدیل می‌کند و باعث می‌شود محیط را گرم کند. از راه المنت‌هایی که در کارهای برقی وجود دارند گرما تولید می‌شود از هیترهای برقی در مناطقی که به سوخت‌های فسیلی دسترسی ندارند استفاده بیشتری می‌شود.

همچنین در روستاها و مناطقی که به گاز دسترسی نداشته باشند بهترین گزینه برای آنها هیترهای برقی هستند در حال حاضر باید به این نکته توجه داشته باشید که هیترهای برقی چون مصرف زیادی دارند و اکنون در کشور ما هزینه مصرف برق نسبت به سایر انرژی‌ها بسیار بالا است فقط در مورد ضروری و لازم باید از این نوع هیترها استفاده کنید این نوع محصولات در سه مدل کانکتور، فن دار، تابشی و بدون فن تولید و عرضه می‌شود.              

انواع هیتر برقی

برای استفاده بهینه از هزینه که بابت هیتر و انرژی برق پرداخت می‌کنید یک نوع هیتر مناسب باید انتخاب کنید و این دارای اهمیت بسیار زیادی است. 

                                                      

هیترهای برقی کانوکتور

مانند دو مورد قبلی در ساختن انواع هیترهایی که سیستم‌های گرمایشی برای گرما از المنت استفاده می‌کند این‌گونه بخاری یا هیترهای برقی مانند هیترهای برقی فن دار و فرهای برقی تابشی مکانیزم آن قابل طراحی و ساخت می‌باشد.

اگر هیترهای برقی دارای کانکتور شبیه به ای درهای برقی تابشی ساخته شوند هیچ‌گونه صدایی ندارند و کارکرد آن ها مثل هم است ولی اگر برای ساخت آنها از فن استفاده شود مانند هیترهای فن دار صدای زیادی از آنها شنیده خواهد شد مطلب قابل‌توجهی که برای این‌گونه هیترها وجود دارد اندازه و سایز و ابعاد بزرگ‌تری نسبت به فن دار هستند.
موردی برای نمایش وجود ندارد.
درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
موردی وجود ندارد.