بهترین سیستم تابشی برای مرغداری ها


امروزه یکی از چالش های صاحبان مرغداری ها و دامداری ها، تامین گرمایش و ثابت نگه داشتن دمای این فضاها در فصل های سرد سال می باشد. شاید راحت ترین راه به ذهن خیلی از صاحبان این مشاغل، استفاده از بخاری های سنتی، یک چاره درست برای رهایی از این مشکل باشد، اما کاملا اشتباه است. چرا که نه تنها استفاده از این بخاری ها مقرون به صرفه نبوده و بخاطر عدم کنترل سمت و سوی حرکت جریان هوای گرم و دخالت شدید باد، عدم یکنواختی گرمایش محیط در فضای باز  به وجود می آورد 

در تامین گرمایش مرغداری ها هیتر تابشی های سقفی همانند خورشید، گرما را به صورت امواج تابشی به سطح بدن افراد و اجسام منتقل کرده و آن ها را گرم می نماید. سیستم گرمایشی تابشی(که به آن هیترهای هیتر تابشی نیز می گویند) از طریق احتراق سوخت بوده و انرژی استخراج شده حاصل از آن به لوله های آلومینایز و با دمای بالا انتقال داده و امواج تابشی گرمای مادون قرمز به صورت یکسان و کنترل شده به فضای آن محیط پخش شده و آنجا را گرم می کند. موردی برای نمایش وجود ندارد.
درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
موردی وجود ندارد.