هیتر فن دار


هیتر فن دار هم یکی دیگر از انواع هیتر ها می باشد یا سرامیکی باتوجه‌به اینکه هوای گرم را پخش می‌کند باعث می‌شود که از انباشته شدن هوا به‌صورت لایه‌ای در زیر سقف جلوگیری کند فقط مشکلی که دارد وجود سروصدایی است که به‌خاطر فن آن می‌باشد در لیترهای فن دار هوای اتاق را به‌سرعت گرم و پخش می‌کنند و نسبت به هیترهای همرفتی سرعت بیشتری را دارند.

هیتر همرفتی
در انواع هیتر ها، هیترهای همرفتی انتقال دادن گرما به‌صورت جابه‌جایی صورت می‌گیرد در نتیجه کار آن باعث می‌شود که هوای محیط گرم شود و اشیا و سطوح کمتر گرم شود. برای اینکه مسیر گرما حفظ شود از یک جریان روغن گرم در که در آن تعبیه شده است عبور می‌کند و ممکن است به‌صورت ستونی باشد.
نوع دیگری از هیتر همرفتی که المنت‌های حرارتی درون قاب خود وجود دارد و در قسمت پایین و بالای آن قاب‌ها به‌صورت مشبک ساخته شده تا بتواند جریان هوا بهتر برقرار گردد تیترهای همراه است برای اتاق‌هایی که اندازه آنها متوسط است و برای اتاق‌های نشیمن یا اتاق‌خواب مناسب می‌باشد هوای گرم از سطح هیتر بلند می‌شود و به‌آرامی در اتاق جریان پیدا می‌کند و یک گرما یکنواخت در محیط به وجود می‌آورد
همچنین ممکن است این هیتر برای کارایی بهتر مجهز به فن داخلی باشد. هیتر تابشی نسبت به هیتر همرفتی دارای دمای کمتری است ولی آن‌قدر داغ می‌شود که می‌تواند به پوست بدن آسیب برساند از مزایای هیتر همرفتی می‌توان گفت که اگر نیاز به تعمیر پیدا کرد به‌آسانی و راحتی می‌توان آن را باز و تعمیر کرد.   موردی برای نمایش وجود ندارد.
درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
موردی وجود ندارد.