شومینه برقی چیست؟


شعله شومینه های برقی با استفاده از لامپ ال ای دی (LED) یا شمعی که به همراه یک کاغذ متحرک که به صورت افقی در داخل شومینه در حرکت است، ایجاد می شود . حرارت تولید شده از هیتر توسط سیستم فن هوادهی برای گرمایش مورد نیاز تامین می شود.

در ادامه مقاله شومینه برقی چیست باید گفت این وسیله به یک هیتر برقی مجهز هست که با استفاده از سیستم کانوکشن، کل فضای اتاق را به صورت یکنواخت گرم  نگه می دارند.

در شرایط استاندارد شومینه های برقی می توانند گرمایش فضاهایی با مساحت حداکثر تا 100 متر مربع را تامین کنند. برخی از شومینه های برقی مجهز به به RGB LED می باشند که انتخاب رنگ شعله را امکان پذیر می کنند.

شومینه های برقی نسبت به شومینه های سنتی کارایی و استفاده آسان تری دارند و علاوه بر راندمان بالاتر دارای هزینه کمتر و امنیت بیشتری هستند.  

نحوه کار شومینه برقی

نحوه کار شومینه برقی این شکل است که از طریق سیستم الکتریکی برای ایجاد گرما استفاده می کند. این شومینه ها مجهز به یک هیتر برقی هستند که با استفاده از سیستم کانوکشن کل فضای اتاق را به صورت یکنواخت گرم نگه می دارد.

این شومینه های در شرایط استاندارد می توانند حتی 100 متر مربع را گرم نگه دارند و در واقع هیزم کامپوزیتی و یا لامپ های ال ای دی سوختن وشعله های واقعی را تداعی می کنند.

علاوه براین، برخی از شومینه های برقی مجهز به RGB LED هستند که انتخاب رنگ شعله را نیز امکان پذیر کرده است. نحوه کار با آن ها بسیار راحت بوده و تنها کافی است که شومینه خود را در نزدیکی یک پریز برق قرار دهید و سپس از طریق گوشی هوشمند یا ریموت کنترل آن را روشن و خاموش کنید. 


موردی برای نمایش وجود ندارد.
درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
موردی وجود ندارد.