ماژورهای رابط ورودی/خروجی


ماژول های رابط ورودی/خروجی

ماژول های رابط ورودی / خروجی، (ماژول های ورودی / خروجی) نوع دیگری از رله حالت جامد است که به طور خاص برای رابط کامپیوترها، میکروکنترلر یا PIC ها به بارها و سوییچ های “دنیای واقعی” طراحی شده است. چهار نوع ماژول ورودی / خروجی اصلی وجود دارد، ولتاژ ورودی AC یا DC به خروجی سطح منطقی TTL یا CMOS و ورودی منطقی TTL یا CMOS به ولتاژ خروجی AC یا DC با هر ماژول که حاوی تمام مدارهای لازم برای تأمین رابط کامل و جداسازی درون یک قطعه کوچک است. آنها به صورت ماژول های حالت جامد منفرد یا ادغام شده در قطعات 4 ، 8 یا 16 کاناله هستند.

سیستم رابط ورودی/خروجی ماژولار

رله الکتریکی

معایب اصلی رله های حالت جامد (SSR) در مقایسه با رله الکترومکانیکی توان معادل، هزینه های بالاتر آنها است، واقعیت این است که فقط انواع تک پرتاب تک پل (SPST) موجود هستند، جریان های نشتی حالت “خاموش” درون قطعه سوئیچینگ جاری می‌شوند و افت ولتاژ و اتلاف توان زیاد حالت “روشن” منجر به نیازمندیهای اضافی عایق گرما می‌شود. همچنین آنها نمی‌توانند جریان بار بسیار کم یا سیگنال های فرکانس بالا مانند سیگنال های صوتی یا تصویری را تغییر دهند، اگرچه سوئیچ های حالت جامد ویژه برای این نوع کاربردها در دسترس هستند.

 


موردی برای نمایش وجود ندارد.
درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
موردی وجود ندارد.