هیترهای اتوماتیک


  •  هیترهای اتوماتیک
    در این نوع از هیترها در قسمت ورودی مشعل قرار گرفته است و آتش به‌واسطه مشعل به درون کوره هیتر هدایت می‌شود. درون کوره دو عدد فلز مثل عدسی واگرا قرار داده شده است یکی از آنها در قسمت ورودی و دیگری روبه روی آن قرار گرفته است این عدسی‌ها وظیفه پخش کردن آتش را به عهده دارند زیرا اگر در یک نقطه آتش تمرکز پیدا کند باعث به‌وجودآمدن پوسیدگی در آن نقطه و دیواره هیتر می‌شود.
    چگونگی تولید حرارت و گرما در هیترهای اتوماتیک به این‌طور است که در مرحله اول آتش به درون کوره استیلی وارد می‌شود و به‌وسیله عدسی‌ها درون آن پخش می‌گردد و بعد از آن گرما به درون کلکتور استیل اول وارد شده و از راه لوله‌های فولادی که بادوام هستند وارد کلکتور دومی می‌شود و از آن قسمت از طریق لوله‌های فولادی وارد کلکتور سوم می‌شود.
    عدد فن بسیار بزرگ در بدنه هیتر اتوماتیک در قسمت سقف آن قرار گرفته است لوله‌های بادوام فولادی کلکتور و کوره، در زیر فن ها قرار گرفته‌اند وقتی که گرما به درون هی 
  • تر در حال چرخیدن است فن ها هوا را از قسمت بالا به درون هیتر می‌دمند.
    هوای دمیده شده با برخورد کردن به لوله‌های فولادی، کوره و کلکتورها گرمای آن را گرفته و از راه خروجی در سمت پایین هیتر به درون گلخانه و یا محل که موردنظر است پخش می‌شود معمولاً دمای داخل هیترها به ۶۰۰ تا ۷۰۰ درجه سانتیگراد می‌رسد. گازهای سمی و گرمای اضافه و یا بخار آب از راه اگزوز از هیتر خارج می‌شوند. 

موردی برای نمایش وجود ندارد.
درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
موردی وجود ندارد.