هیتر تابشی صنعتی(لوله ای)


                                        

                                                  هیتر تابشی صنعتی گرماسان مدل MR-35U

       هیتر تابشی صنعتی با استفاده از روش تابشی برای گرما بخشیدن به سالن های ورزشی و صنعتی با متراژ 100 تا 120 متر مربع و ارتفاع 4 تا 5 متر مناسب هستند.
هیتر تابشی  همانند خورشید گرمای لازم را به صورت یکنواخت در محیط پخش می کند و از تراکم دمای بالا در فضا جلوگیری می نماید. همچنین تعبیه المنت های سرامیکی در هیتر تابشی گرماسان باعث توزیع یکنواخت گرما نیز می گردد.
لازم به ذکر است که، با استفاده از روش تابشی برای ایجاد گرمایش، تا 60 درصد در مصرف سوخت و 90 درصد در مصرف برق نیز صرفه جویی می شود.
کاهش مصرف سوخت و برق که با استفاده از هیتر تابشی صنعتی  ممکن می گردد، این محصول را در زمره محصولات مقرون به صرفه قرار داده، بطوری که با نصب این نوع هیتر، سرمایه اولیه نصب و راه اندازی آن در مدت کوتاهی دوباره به چرخه اقتصادی مصرف کننده باز می گردد.( این امر بدلیل طراحی دقیق، استفاده از المنت سرامیکی و البته کاهش مصرف انرژی می باشد.)

بطور کلی هیتر تابشی لوله‌ای، نوعی سیستم گرمایش از سقف است که با ساطع کردن گرما باعث افزایش دما شده و دارای انواع مختلفی بوده که، به وسیله برق یا گاز شهری گرما را تولید می‌ نمایند. سپس گرمای تولید شده در لوله‌ای که درون دستگاه وجود دارد شروع به چرخش کرده و در اثر این اتفاق، حرارت به جای انتشار، به محیط منعکس و تابیده می‌ گردد.
در واقع ایده استفاده شده در دستگاه های هیتر لوله‌ای تابشی صنعتی، استفاده از انعکاس حرارت و تابش گرمایی بوده و همچنین مزیت این پدیده نسبت به دستگاه های گرمایش از کف، کاهش چشمگیر اتلاف انرژی نیز است.


موردی برای نمایش وجود ندارد.
درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
موردی وجود ندارد.